Wino na kieliszki

od 12 zł

za kieliszek

Jesteśmy różni, mamy inne gusta i preferencje – każdemu smakuje coś innego. Doskonale o tym wiemy, dlatego kiedy jesteś w Chwili z przyjaciółmi – nie musicie decydować się na jedną butelkę wina.

Nie szukajcie kompromisu. Po co to robić, kiedy każda i każdy z Was może wybrać wino idealne dla siebie – i wypić choćby tylko jeden kieliszek.
Nie musicie się też ograniczać – wieczór jest długi, spróbujcie naszych win na kieliszki. Niech to będzie wyjątkowe spotkanie – pełne niekończących się opowieści.

Wina w lokalu

70

rodzajów win

od 40 zł

za butelkę

Kochamy wino – próbować, ale też się nim dzielić.
Chcemy wiedzieć o nim jak najwięcej. Jeździmy, szukamy smaków, które sprawią Ci przyjemność, trafią w Twoje kubki smakowe  i zagwarantują niecodzienne doznania. Jest tyle win na świecie! Naprawdę nie mogliśmy się zdecydować i wybrać tych kilku lub kilkunastu, które mielibyśmy serwować. Stwierdziliśmy, że nie będziemy stawiać sobie ograniczeń – dlatego w Chwili mamy prawie 150 różnych rodzajów win.

Naszą małą misją jest też przybliżenie kultury picia wina i odczarowanie opinii, że wino to alkohol elitarny i wymagający. Po prostu przyjdź i się przekonaj, że znajdziesz coś dla siebie.

Sklep z winami

Co powiesz na to, by zatrzymać piękne chwile? Mamy na to sposób – po prostu zabierz do domu wino, które przypomni Ci miły wieczór i niezapomniane rozmowy, sprawi przyjemność.

Wino, w którym się rozsmakujesz, kiedy już znajdziesz moment wytchnienia pod koniec dnia. To też idealny pomysł na niepowtarzalny prezent dla ważnej dla Ciebie osoby. A jeśli chcesz, to przygotujemy takie upominki dla wszystkich, którym chcesz podarować coś wyjątkowego – zamkniętego w butelce.

70

rodzajów win

od 40 zł

za butelkę

Kontakt

Skontaktuj się z nami
e: kontakt@chwilawiniarnia.com
tel: 786 222 058
 

Godziny otwarcia restauracji

wt.- czw.
12:00 – 22:00
pt.
12:00 – 24:00
sob.
13:00 – 24:00
nd.
13:00 – 19:00

Subskrybuj

Zostaw nam swojego maila, a dowiesz się, co nowego przygotowaliśmy dla Ciebie.

[FM_form id=”1″]